Po celý život nás obklopují záhady, které jsme se naučili buď vnímat, nebo ignorovat. Druhé doplněné vydání knihy Život na hraně a dál… profesora Františka Fremutha je souhrnem poznatků člověka, který vše prožil vědecky i lidsky. Není to kniha o jednom čtení a možná budete sami překvapeni, jak se i odzadu dostanete ke kapitolám, které vás v první chvíli nezaujaly.

Kniha je o tom, jak užívat čas od mládí až do zralého věku ve všech směrech: jídle, pití, sportu, rekreaci, zábavě, sexu, alkoholu a především o realizaci našich schopností a zájmů. Pro čtenáře jsou zde velmi zajímavým způsobem uvedeny souvislosti mezi různými tématy jako např. dědičnost a vliv prostředí, alkohol a závislost, sex a partnerství, stres a euforie...

Zpracování je věrným otiskem osobnosti autora, jak ho známe za léta odborné spolupráce na lékařské fakultě. Jeho smysl pro humor s trochou nadsázky a sportovní duch nás provází celou knihou. Čtenáři doporučujeme, aby neopomenul zhlédnout i přiložené DVD – Cvičení pro každého a běh na hlavě. V knize Život na hraně a dál… profesor Fremuth poutavým a vtipným způsobem zpracoval svoje nevšední životní zkušenosti, které obohatil odbornými znalostmi z genetiky a biologie člověka. Jsme přesvědčeni, že každý si v knize nalezne a vybere kapitolu svého zájmu.

Kniha je dostupná u většiny dobrých knihkupců